Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Övrigt
KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal.
25345. KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal.
Längd 98 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 98 cm.
Skador.
Göteborgs Auktionsverk
1 169