KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal.

25345. KISTA, furu med järnbeslag, 1700-tal.

Längd 98 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Skador.

Antal besök: 1 395