253439. FICKUR, 2 st. silver, spindelur "Breguet a´Paris" samt "L. Björnström, Sundsvall. 18.
"Breguet a´Paris", diameter 55,5, vikt 102 gram. L. Björnström, diameter 50,5 mm, vikt 75 gram.
Slitage. Skada urtavla. Märken. Repor. Sprucket glas. Ej funktionstestad.