BÄNK, 1970-tal.

BÄNK, 1970-tal.
2534398. BÄNK, 1970-tal.

Furu.
Längd ca 119 cm. Bredd ca 39 cm. Höjd ca 45 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Blekt på ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!
2534398. BÄNK, 1970-tal.

Furu.

Antal besök: 257