Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Övrigt
KISTA, furu med järnbeslag, daterad 1789.
25343. KISTA, furu med järnbeslag, daterad 1789.
Längd 124 cm.
Lås saknas, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 124 cm.
Lås saknas, skador.
Göteborgs Auktionsverk
824