Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OLA GERHARDT. Olja på pannå, signerad.
253417. OLA GERHARDT. Olja på pannå, signerad.
40 x 80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 80 cm.
Stadsauktion Sundsvall
4 954