SPEGEL, empire, 1800-talets första del.

25340. SPEGEL, empire, 1800-talets första del.

Bemålad och bronserad. Höjd 154 cm.

Slitage och skador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 740