LEKSAKER, rymdfarkoster, 3 st samt robot, 1990-tal.

2534008. LEKSAKER, rymdfarkoster, 3 st samt robot, 1990-tal.

Plast och metall, höjd ca 4 - 27 cm.

Slitage, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 992