IKON, tempera på trä, Pantocrator, Ryssland, 1800-1900-tal.

253397. IKON, tempera på trä, Pantocrator, Ryssland, 1800-1900-tal.

24 x 16,5 cm.

Bruksslitage.
Avslag på trä nedre vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 16,5 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 785