BELYSNINGSFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

253391. BELYSNINGSFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Bordslyster.
Bordslampor, 2 st.
Höjd ca. 37-46 cm.

Nagg på bordslampa i porslin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslyster.
Bordslampor, 2 st.
Höjd ca. 37-46 cm.

Nagg på bordslampa i porslin.

Antal besök: 435