ARMBANDSUR, Tissot, Seastar Seven, boett 18 K guld.

253387. ARMBANDSUR, Tissot, Seastar Seven, boett 18 K guld.

Armband i rostfritt stål. Inskription på baksida.

Slitage, repor, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 810