LJUSKRONA, 6 ljusarmar, gustaviansk stil, 1900-tal.

253333. LJUSKRONA, 6 ljusarmar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Delvis med gamla prismor. Dekor av maskaroner. Höjd exkl. plafond ca 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 862