BORDSLAMPA, tenn, 1900-tal.

BORDSLAMPA, tenn, 1900-tal.
253302. BORDSLAMPA, tenn, 1900-tal.

Höjd inklusive lampsockel 41 cm.

Slitage, repor, fot skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fot skev.

Antal besök: 605