KARL GUSTAV HOLMBERG. Storm på nordsjön. Olja på pannå, signerad och daterad -60.

253260. KARL GUSTAV HOLMBERG. Storm på nordsjön. Olja på pannå, signerad och daterad -60.

34x26 cm.

Smärre repor.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

34x26 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 867