SOFFA, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

253236. SOFFA, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Lös stoppad sits. Dekor med bland annat gripar. Längd ca. 188 cm.

Slitage, repor och märken. Renoverad och kompletterad. Fläckar på tyg. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 288