SKRIVBYRÅ, nyrenässans, omkring 1900.

253228. SKRIVBYRÅ, nyrenässans, omkring 1900.

Ca. längd 81, bredd 48, höjd 134 cm.

Bruksslitage. Repor, en list lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 661