Vikt 19,8 gram.
Längd 18 cm.
Bredd 1,2 cm.
Märkt: något otydliga stämplar, 750.
Lås med säkerhetslås.
Bruksskick.
Vikt 19,8 gram.
Längd 18 cm.
Bredd 1,2 cm.
Lås med säkerhetslås.
Bruksskick.