MARIA HILLFON. Litografi, numrerad 11/200, signerad.

253166. MARIA HILLFON. Litografi, numrerad 11/200, signerad.

28 x 24 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 24 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 301