SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

253154. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

Vitmålad. Trappstegsinrede. Längd 100 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 465