EN MODERN SKÄNK.

EN MODERN SKÄNK.
2531079. EN MODERN SKÄNK.

med parkettdekoration, tre lådor och skåp, höjd 81cm, bredd 150cm, djup 50cm.

Slitage och repor till toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!
2531079. EN MODERN SKÄNK.

Antal besök: 384