SOFFA samt KARMSTOLAR 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal.

253096. SOFFA samt KARMSTOLAR 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal.

Soffa längd ca 175 cm.

Slitage, skador, lagningar, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa längd ca 175 cm.

Antal besök: 791