HYLLSYSTEM, Poul Cadovius, System Cado, 1960/70-tal.

253090. HYLLSYSTEM, Poul Cadovius, System Cado, 1960/70-tal.

Bestående av bla 4 st väggpaneler, en lådsektion, en vitrinsektion, en skåpsektion, längd 80 cm. 4+5+1 hyllplan, samt diverse konsoler. Väggpanelernas mått ca 245 x 80 cm
Isärmonterad.

Slitage och repor, glasskivor med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Isärmonterad.

Antal besök: 7 214