SNEDKLAFFSEKRETÄR MED SKÅP, omkring sekelskiftet 1800.

253045. SNEDKLAFFSEKRETÄR MED SKÅP, omkring sekelskiftet 1800.

Längd 125 bredd 52 höjd ca 232 cm.

Slitage, skador, maskstungen. Renoverad, kompletterad, senare bemålning. Ej delbar.
Nyckel till klaff finns. Nyckel i överskåp sitter fast, fungerar ej..

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 669