RING i 18 K vitguld besatt med briljantslipad diamant om 0,25 carat, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1960.

252952. RING i 18 K vitguld besatt med briljantslipad diamant om 0,25 carat, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1960.

Ring med diamant i genombrutet fäste.
Storlek 17,5/55.
Vikt 2,3 gram.
Stämplad GD&CO, Kattfot, 18 K, K9,
Graverad 0,25.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17,5/55.
Vikt 2,3 gram.
Graverad 0,25.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 951