OKÄND KONSTNÄR. Same, skuret trä, signerad.

252947. OKÄND KONSTNÄR. Same, skuret trä, signerad.

Höjd ca 30,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 263