SLIPSNÅL i 18K gulguld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö.

252931. SLIPSNÅL i 18K gulguld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö.

Dekor av droppe.
Längd 6,3 cm.
Vikt 1,4 gram.
Stämplad GD&CO, M, Kattfot, 18K.

Bucklor.
Sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av droppe.
Längd 6,3 cm.
Vikt 1,4 gram.

Bucklor.
Sned.

Antal besök: 996