SYMASKIN, Anker, 1900-talets början.

2529213. SYMASKIN, Anker, 1900-talets början.

Ca 75 x 46 x 100 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 75 x 46 x 100 cm.

Slitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 365