SKÅL, silver, stämplad BHE, 1931.

252894. SKÅL, silver, stämplad BHE, 1931.

Diameter 23, höjd 14 cm.
Vikt 465 gram.

Slitage, fläckar, mindre bucklor. Fot något skev samt med buckla. Gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23, höjd 14 cm.
Vikt 465 gram.

Antal besök: 1 052