KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Norge, 1900-tal.vikt ca 860 gram.

252860. KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Norge, 1900-tal.vikt ca 860 gram.

Höjd 8 - 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 - 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 641