FÄLLKNIV, Navaja-modell, Spanien, 1800-tal.

2528515. FÄLLKNIV, Navaja-modell, Spanien, 1800-tal.

Spansk fällkniv av Navaja-modell, 1800-tal.
Handtag av horn och mässing med inläggning av silver. Total längd cirka 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 980