VASER, 2 st, keramik, Alingsås Keramik samt Tilgmans. 1950-tal.

252844. VASER, 2 st, keramik, Alingsås Keramik samt Tilgmans. 1950-tal.

Handmålad dekor under glasyren.
Höjd 20,5-29,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5-29,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 805