PIEDESTAL, marmor, med belysning, 1900-talets andra hälft.

252811. PIEDESTAL, marmor, med belysning, 1900-talets andra hälft.

Höjd 78 cm.

Elen ej genomgången.
Lätt bruksslitage.
Litet slag på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.

Elen ej genomgången.
Lätt bruksslitage.
Litet slag på foten.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 780