SKOLPLANSCHER, 4 st, växter och insekter, 1900-talets mitt.

25279. SKOLPLANSCHER, 4 st, växter och insekter, 1900-talets mitt.

Mått på den största planschen 105 x 79 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 429