FIGURER, 2 st, trä, 1800/1900-tal.

25276. FIGURER, 2 st, trä, 1800/1900-tal.

Bemålade. Höjd ca 6,5 cm.

Slitage, en med skadad näbb.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade. Höjd ca 6,5 cm.

Slitage, en med skadad näbb.

Antal besök: 631