TAKAMPEL i glas och koppar, 1900-talets andra hälft.

252740. TAKAMPEL i glas och koppar, 1900-talets andra hälft.

Blå glasmassa. Fäste i koppar med dekor.
Ampelns höjd 35 cm.
Total höjd 80 cm.

Nagg.
Borrad för el.
Rostig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ampelns höjd 35 cm.
Total höjd 80 cm.

Nagg.
Borrad för el.
Rostig.

Antal besök: 616