MATSALSGRUPP, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

252636. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

Gråmålad. Bord med två iläggsskivor, diam 110 cm, skivor 110x54 cm. 4 stolar, Leksandsmodell, lös sits.

Slitage, bortnött färg, förekomst av fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 788