GUNNAR NYLUND. Ytterfoder/gallerkrukor, keramik, Rörstrand, 1900-tal.

2526367. GUNNAR NYLUND. Ytterfoder/gallerkrukor, keramik, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd, ca 13 cm
Diameter ca 16 cm.

Bruksslitage.
Invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, ca 13 cm
Diameter ca 16 cm.

Bruksslitage.
Invändig beläggning.

Antal besök: 261