KAJ MOLTER. Gustav Adolfs torg, Malmö, olja på duk, signerad och daterad K Molter 1959.

252622. KAJ MOLTER. Gustav Adolfs torg, Malmö, olja på duk, signerad och daterad K Molter 1959.

22x27 cm
Kaj Axel Molter, 1903 1991.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x27 cm
Kaj Axel Molter, 1903 1991.

Antal besök: 2 848