Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GUDMUND FORSMAN. Nät vid Baskemölla, olja på duk, signerad.
252618. GUDMUND FORSMAN. Nät vid Baskemölla, olja på duk, signerad.
47x51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47x51 cm.
Garpenhus Auktioner
1 939