PARTI GLAS, 3 delar, bla böhmiskt, 1900-tal.

25261. PARTI GLAS, 3 delar, bla böhmiskt, 1900-tal.

Bestående av; ljusstake, vas, flaska med propp, höjd 19,5, 20,5, 24 cm.

Slitage, vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, vas med nagg.

Antal besök: 860