EINAR GÖRNSSON. Baskemölla hamn, olja på duk, signerad.

252602. EINAR GÖRNSSON. Baskemölla hamn, olja på duk, signerad.

63x91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63x91 cm.

Antal besök: 753