OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skepp till havs, olja på duk, signerad P.L. Andersson och daterad Malmö 1910.

252598. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skepp till havs, olja på duk, signerad P.L. Andersson och daterad Malmö 1910.

23x35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x35 cm.

Antal besök: 1 120