SMINKBORD, Rokokostil.

SMINKBORD, Rokokostil.
2525932. SMINKBORD, Rokokostil.

ca 120 x 49 cm, 78 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 120 x 49 cm, 78 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 264