SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
2525825. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 124,5 cm.

Slitage och defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 124,5 cm.

Slitage och defekter.

Antal besök: 641