AXEL HAMBORN. "Mot havet", olja på duk, signerad Hamborn.

252580. AXEL HAMBORN. "Mot havet", olja på duk, signerad Hamborn.

22x27 cm
Axel Harald Hamborn 1892-1987.

Axel Hamborn (1892–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

22x27 cm

Axel Hamborn (1892–1971)

Antal besök: 953