SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
2525781. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 126 cm.

Åldersslitage.

Tema

Tema antika vapen

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 126 cm.

Åldersslitage.

Tema

Tema antika vapen

Antal besök: 752