A J JANSEN. Ångfartyg, olja på duk, signerad A J Jansen.

252574. A J JANSEN. Ångfartyg, olja på duk, signerad A J Jansen.

Great Eastern Railway Co, Harwich
The late captain Chas F Ryatt
Commander SS Brussels shot at Bruges 21.6.36
61x89 cm.

Retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

The late captain Chas F Ryatt
61x89 cm.

Retuscher.

Antal besök: 2 019