MONCHICHI , docka, 1970/80-tal.

2525528. MONCHICHI , docka, 1970/80-tal.

Mått: ca 64x35cm.

Bruksslitage, avskavd yta, hål förekommer i kläder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 64x35cm.

Antal besök: 3 639