FAT, 5 st, SKÅLAR, 16 st, KOPPAR med FAT, ett par, VASER, 4 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

252528. FAT, 5 st, SKÅLAR, 16 st, KOPPAR med FAT, ett par, VASER, 4 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Höjd 4 - 26 cm.

Sprickor, nagg, lagningar, hårsprickor, glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 26 cm.

Antal besök: 955