FISKMÅS, samt JÄRPE, 18/1900-tal.

25251. FISKMÅS, samt JÄRPE, 18/1900-tal.

Monterade på träsocklar. Längd 32, höjd 27 cm respektive längd 26, höjd 35 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 888