EN SEGA MEGA DRIVE BOXED DATOR.

2524684. EN SEGA MEGA DRIVE BOXED DATOR.

tillsammans med ett Grandstand-spel boxat, ett MB Dragster-spel boxat.

allmänt slitage, skador på lådorna, inte alla kompletta, saknar Sonic-spelet, otestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 363